Nechajte sa omladiť mojou SIGNATURE procedúrou - neinvazívnou manuálnou tvárovou terapiou vykonávanou registrovanou technikou MS MANUAL LIFTING® 

Rokmi a skúsenosťami overené postupy, ktoré kombinujú silu troch masážných techník - lymfatickú, bukálnu a skulpturálnu masáž s výrazným anti-aging a liftingovým efektom. Adresná aplikácia umožňuje naplniť individuálne potreby mojich klientov na ceste za prirodzeným   a mladistvým vzhľadom. 

Manuálna liftingová masáž je skvelou alternatívou k invazívnym faceliftingovým ošetreniam.

Vybrať si môžete tiež z kozmetických ošetrení, ktoré Vašu pokožku vyživia, zjednotia jej tón, rozžiaria, či pomôžu v boji proti nedokonalostiam a známkam starnutia pleti.

Máte otázky? Spotešením s Vami na úvod skonzultujem a nastavím vhodnú terapiu a kozmetické ošetrenia na mieru.

- Monika -

SIGNATURE MS MANUAL LIFTING ® 

Vysokoúčinné procedúry vykonávané neinvazívnou manuálnou tvárovou terapiou registrovanej techniky MS MANUAL LIFTING® Kombinujú silu troch masážných techník - lymfodrenáž, skulpturálnu a bukálnu masáž s výrazným anti-aging a liftingovým efektom. Adresná aplikácia umožňuje naplniť vaše individuálne potreby na ceste za prirodzeným a mladistvým vzhľadom.

COMPLEX LIFTING TREATMENT

KOMPLETNÉ OŠETRENIE PLETI S LIFTINGOVOU MASÁŽOU MS MANUAL LIFTING ®

Komplexné ošetrenie pleti od hĺbkového čistenia, ošetrenia pokožky RF rádiofrekvenciou, ultrazvukom, ozónom, inhaláciou kyslíka, zapracovanie séra kyslíkom až po cielenú liftingovú masáž technikou MS ManualLifting ®. Signature procedúra zahŕňa tri anti-aeging techniky - lymfodrenáž, skulpturálnu a bukálnu masáž. Precvičí všetky svaly tváre, dekoltu a krku. Oblasť očného okolia rozmaznájú terapeutické okuliare s lokálnou lymfatickou masážou. Procedúru zakončí ošetrujúca maska s podpornou LED terapiou.  Čerešničkou na torte po celkovom ošetrení tváre a dekoltu je masáž rúk a chodidiel a záverečné vyživenie krémom podľa typu pokožky. Po ošetrení je pleť rozžiarená a vypnutá, rozdiel je okamžite viditeľný.

90 min. I 160€

VIP GOLD LIFTING TREATMENT

LUXUSNÉ OŠETRENIE PLETI SO ZLATOM, LIFTINGOVOU MASÁŽOU MS MANUAL LIFTING ® A COOLLIFTING PRÍSTROJOM

Nechajte sa rozmaznávať. VIP kombinácia ošetrení pleti na mieru. Liftingovová masáž zahŕňajúca tri anti-aeging techniky - lymfodrenáž, skulpturálnu a bukálnu masáž  a  luxusné ošetrenie s plátmi zo 24 karátového zlata, zlatým sérom a zlatou maskou, Zlato stimuluje bunkový rast bazálnej (najhlbšej) vrstvy pokožky na regeneráciu zdravých, pevných kožných buniek a poskytuje odvádzanie odpadu z pokožky. Benefitom sú jeho hydratačné a protizápalové účinnky. Vaša pleť bude vypnutá, rozjasnená, zbavená toxínov a vyživená. Viditeľné zlepšenie tonusu svalov tváre, definovanie obrysov a zjemnenie vrások.

120 min.I 200€

S.O.S FACELIFT 

Ošetrenie pre okamžitý liftingový efekt a rozžiarenie pleti. Čaká Vás svadba, ples, či iná spoločenská udalosť, kedy potrebujete zažiariť? Tento typ ošetrenia je určený práve pre Vás. Do hodiny dostane Vaša pleť čo potrebuje, bude vypnutá, vyživená a svieža.

COOLLIFTING S.O.S. FACELIFT

PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIE PLETI S COOLLIFTINGOVOU PIŠTOĽOU 

Dvojitý liftingový efekt.  Obľúbená kombinácia manuálnej masáže a prístrojového ošetrenia pleti použitím Coolifting pištole, ktorá vysiela na pokožku tváre jemné impulzy cez silný tok CO2 pod vysokým podtlakom a veľmi nízkou teplotou. Profesionálne ošetrenie pleti vďaka symbióze koncentrovaných anti-age aktívnych látok a účinnej aktivácii epidermy prináša okamžitý lifting tváre a rozjasnenie pokožky. Kumulovaný rejuvenizačný efekt zabezpečí napnutie povrchových vrások a zjemnenie hlbokých vrások.

60 min. I 140€

ANTIGRAVITY S.O.S. FACELIFT

PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIE PLETI S ANTIGRAVITY RUKAVICAMI

Účinná fúzia manuálnej a hi-tech faceliftigovej stimulácie. Liftingové rukavice s LED náprstkami posilnia účinky proti starnutiu, prostredníctvom biostimulačných a antigravitačných účinkov. Zameriava sa na vertikálne zdvíhanie tkaniva a svalov ošetrovanej oblasti. Manuálna faceliftingová masáž vhodne doplní prístrojové ošetrenie. Výsledkom spojenia týchto dvoch techník je výrazný liftingový efekt viditeľný už po prvom ošetrení.

60 min. I 120€

GOLD S.O.S. TREATMENT

KOZMETICKÉ OŠETRENIE PLETI SO ZLATOM

Luxusné ošetrenie pleti liftingovou stimuláciou s omladzujúcou zlatou maskou pre okamžitý účinok. Zlato je silný antioxidant, ktorý bojuje proti voľným radikálom, znovu obnovuje okysličovanie buniek a pomáha pleť oživiť. Výrazné spevnenie pleti zlatom - je naštartovaná novotvorba kolagénu a elastínuVďaka podpore krvnej cirkulácie a schopnosti zbavovať pleť toxínov pomáhá zachovať kožu pevnú, pružnú a mladistvú. Ponorte sa do zlata a vychutnajte si toto nezabudnuteľné ošetrenie.

60 min. I 110€

KOZMETICKÉ OŠETRENIA ŠPECIFICKEJ PLETI

Citlivá pokožka, akné, unavená pleť, či známky stárnutia. To všetko vyriešia kozmetické ošetrenia zamerané na potreby špecifickej pleti. 

OXYGENOTHERAPY

KOZMETICKÉ OŠETRENIE CITLIVEJ A DEHYDROVANEJ PLETI KYSLÍKOM

Kyslíková kúra s priamou inhaláciou kyslíka. Zapracovanie séra kyslíkovou pištolou  pre celkové ošetrenie pleti s okamžitým liftingovým efektom. Účinná sila kyslíka pokožku hydratuje, zjednocuje tón pleti a pôsobí proti známkam starnutia. Podstatou ošetrenia je aplikácia vysoko koncentrovaného kyslíka v kombinácii s účinnými sérami priamo na pokožku. Kyslík sa na pleť aplikuje pomocou tlakovej pištole, ktorá pracuje s 96% ionizovaným kyslíkom. Oxygenoterapia zvyšuje hladinu kyslíka v pokožke a stimuluje tak produkciu kolagénu a elastínu.

60 min. I 100€

ANTI-AGE TREATMENT

KOZMETICKÉ OMLADZUJÚCE OŠETRENIE PLETI SO ZNÁMKAMI STÁRNUTIA

Chemický peeling a kozmetické ošetrenie pleti s profesionálnymi produktami. Peeling zbaví pleť odumretých buniek a kolagénová maska dokonale regeneruje, hydratuje, pôsobí proti vráskam a omladzuje. Ošetrenie vrátane liftingovej masáže a ľadovými guľami, dodáva pleti dokonalú omladzujúcu starostlivosť a zlepšuje jej štruktúru. Pokožka tváre a dekoltu je vypnutá, vyživená a rozžiarená.

90 min. I 140€

ACNE TREATMENT

KOZMETICKÉ OŠETRENIE PROBLEMATICKEJ AKNÓZNEJ POKOŽKY

Šetrné, hĺbkového čistenie utrazvukovou špachtľou a protizápalovou ozónovou terapiou spolu s aplikáciou detoxikačnej masky. Je to účinná metóda čistenia, vpravovania látok do pokožky a urýchľuje hojivé a regeneračné procesy, redukuje nadmernú produkciu mazových žliaz, pôsobí proti baktériám spôsobujúcich akné. Liečba akné je komplexný proces, ktorý si vyžaduje správnu diagnostiku a stanovenie vhodných spôsobov liečby. Základom pre dosiahnutie i udržanie si zdravej a mladistvej pokožky je jednoznačne pravidelná starostlivosť.

60 min. I 80€

DERMA PEEL A KONCETROVANÉ SÉRA

Ponuka kozmetických ošetrení na elimináciu jemných vrások, nerovností pleti, či pigmentových škvŕn. Doprajte si profesionálne ošetrenie. Rozjasnite, zjednoťte a omlaďte Vašu pleť. Výber peelingu, či ošetrujúceho séra použitého v jednotlivých procedúrach je prispôsobený pleti a individuálnym potrebám každého klienta.

DERMA GLOW 

KOMBINÁCIA OŠETRENÍ - PEELING, MEZOTERAPIA A KYSLÍK

Revolučné ošetrenie pleti MEZOPEEL. Dokonalá kombinácia mezoterapie a chemického peelingu pre omladenie pleti starnúcej pokožky s dehydratáciou a vráskami. Ošetrenie inovatívnym zariadením Mezopen pôsobí komplexne a biologicky proti starnutiu pokožky a jeho príčinám a zároveň ju hydratujú.
Antioxidačná aktivita a revitalizačné vlastnosti oboch metód zabezpečujú výraznú redukciu vrások a vyrovnanie farby pokožky.

60 min. I 150€

CHEMICKÝ PEELING 

PEELINGOVÉ OŠETRENIE PLETI S KYSLÍKOM

Chemický peeling sa aplikuje s kyslíkom za účelom omladenia pokožky a eliminovania drobných nedostatkov na pleti. Peelingové ošetrenie narúša povrchové a hlbšie vrstvy kože a to tým, že dochádza k exofoliácii/mechanickému olupovaniu odumretých kožných buniek z povrchu pokožky. Aplikácia kyslíka poskytuje schladenie počas ošetrenia peelingom a urýchľuje regeneráciu. Efektom je odstránenie hyperpigmentácie, redukcia vrások, spevnenie a zvýšenie elasticity pleti, naštartovanie a podpora tvorby kolagénu.

60 min. I 80€

MEZOTERAPIA 

OŠETRENIE PLETI KONCENTROVANÝM SÉROM, KYSLÍKOM A CHLADIVOU MASKOU

Mezoterapia stimuluje rekonštrukciu a regeneráciu poškodených častí pokožky na povrchu, ale aj v hĺbke.  Pomocou jemných vpichov mikroihličkami do spodných vrstiev sa do pokožky aplikuje Mezokokteil, namiešaný podľa potrieb pleti rôznych patentovaných látok, vitamínov a aminokyselín.  Aktívne látky sa dostávajú hlboko do pokožky, ako pri žiadnom inom zákroku. Výsledok terapie je rejuvenizácia, korekcia jazvyčiek po akné, zjemnenie hyperpigmentácie. Pleť je vyživená, hydratovaná so zlepšenou elasticitou a štruktúrou.

60 min. I 100€

BASIC COOLLIFTING
ZÁKLADNÉ OŠETRENIE PLETI A PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIE COOLLIFTING

Základné ošetrenie pleti v kombinácii s Coollifting pištoľou, ktorá vysiela na pokožku tváre jemné impulzy cez silný tok CO2 pod vysokým podtlakom a veľmi nízkou teplotou. Profesionálne ošetrenie pleti vďaka symbióze koncentrovaných anti-age aktívnych látok a účinnej aktivácii epidermy prináša okamžitý lifting tváre a rozjasnenie pokožky, kumulovaný rejuvenizačný efekt v podobe napnutia povrchových vrások a redukcii hlbokých vrások.

15 min. I 90€

OTÁZKY A ODPOVEDE

1. Čo je terapia MS MANUAL LIFTING ®

Certifikovaná manuálna masážna terapia sa skladá z troch typov masáží: lymfatickej, skulpturálnej a bukálnej spolu s doplnkovými ošetreniami, ktoré sú aplikované na oblasť tváre, krku a dekoltu s cieľom adresne naplniť individuálne potreby jednotlivých klientov, na ceste za prirodzeným a mladistvým vzhľadom. Tak ako sa svaly tela tvarujú stimuláciou, MS MANUAL LIFTING ® tvaruje svaly tváre a stimuluje pokožku, čím podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu.

2. Pre koho je vhodná manuálna liftingová terapia a ošetrenie MS MANUAL LIFTING ®

MS MANUAL LIFTING® je vhodná pre mužov aj ženy od veku 30 rokov. Odporúčam ju aj po aplikácii botoxu a kyseliny hyalurónovej, pretože sa ním predlžuje efekt týchto ošetrení.

 • Viditeľné zmeny oválu tváre - obrysy sú menej definované až ochabnuté
 • Matná pleť bez lesku a pôvodnej sviežosti, ktorá nevyzerá sviežo ani po dostatočnom oddychu
 • Strata elasticity kože a prejavujúce sa zmeny v dôsledku procesu starnutia
 • Opuch, obzvlásť viditeľný ráno
 • Dvojitá brada, aj napriek hmotnosti v normálnom rozmedzí, nežiaduce tukové zásoby v oblasti brady a krku
 • Mimické - výrazové vrásky
 • Hlboké vrásky spôsobené dlhodobým procesom starnutia 
 • Pokles v oblasti líc a strata objemu pier

3. Ako často je dobré terapiu absolvovať pre čo najlepšie výsledky?

Všeobecne je terapiu vhodné opakovať jedenkrát za mesiac. Na začiatok sa odporúča intenzívnejšia terapia v závislosti od stavu pokožky a viditeľných znakov starnutia.

4. Kedy po aplikácii botulotoxínu, kyseliny hyalurónovej, či liftingových nití je možné ísť na liftingovú manuálnu terapiu?

Pre posilnenie účinku po aplikácii:

 • botulotoxínu je vhodné absolvovať liftingovú terapiu naskôr po dvoch týždňoch.

 • kyseliny hyalurónovej je vhodné absolvovať liftingovú masáž najskôr po jednom mesiaci 

 • liftingových nití je vhodné absolvovať liftingovú terapiu najskôr po troch mesiacoch

5. Vyžaduje si manuálna liftingová masáž MS MANUAL LIFTING ® rekonvalescenciu?

Neinvazívna liftingová masáž si nevyžaduje rekonvalescenciu, účinky môžete pocítiť v podobe "svalovky" a prekrvenia na ošetrovaných partiách.

6. Pre koho nie je vhodná manuálna liftingová terapia a ošetrenie MS MANUAL LIFTING ®

Zdravotné problémy a individuálne charakteristiky s rizikom nedosiahnutia požadovaných výsledkov, až zhoršenia existujúcich zdravotných problémov.

 • Cievne problémy, primárne krehkosť krvných ciev
 • Zhubné nádory
 • Nezanedbateľným faktorom je aj medikamentózna liečba, ktorej vedľajším účinkom je, že môže spôsobiť dočasnú krehkosť pokožky, citlivosť na mechanické procedúry, alebo tvorbu podliatín
 • Prekonané choroby v nedávnej minulosti, napríklad mŕtvica a chronické ochorenia rôznej etiológie
 • Kožné vyrážky. Kontraindikáciou masáže sú aj akné, papilómy a vyrážky inej povahy
 • Otvorené rany, škrabance, zranenia. Pri pôsobení mechanického tlaku na poškodené oblasti a oblasti v ich okolí, je možné spomalenie regenerácie a zhoršenie stavu.
 • Infekcie. Počas liečby a rekonvalescencie pri infekčných ochoreniach odborníci odporúčajú ošetrenie tohto typu neabsolvovať
 • Alergické reakcie. Reakcie sprevádzajúce sezónne alergie. V prípade vyrážky, či podráždenia pokožky, ako dôsledok reakcie na akúkoľvek dráždivú látku, je možné v ošetrení pokračovať až po konzultácii s lekárom
 • Aktívne zápaly - zubov, kĺbov, kostí, tkanív a pod. v ošetrovanej oblasti
 • Tehotenstvo a kojenie. V tomto špeciálnom období je žena v súvislosti s ošetreniami vystavená preventívnym obmedzeniam. Najdôležitejšie je zachovať zdravie dieťaťa a matky.

Pri vyššie spomenutých kontraindikáciách je potrebné, aby sa klient o vhodnosti ošetrenia technikou manuálnej liftingovej masáže poradil s ošetrujúcim lekárom.

"Gravitácia ťahá dole a ja ťahám hore"

ONLINE REZERVÁCIA

Zarezervujete si miesto včas. Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom.