Môj príbeh

MS MANUAL LIFTING

Môj vzťah ku kráse, estetike a terapeutickým technikám sa budoval už od malička. Postupne tak prirodzene prichádzali skúsenosti, ktoré sa pretavili do 20 ročnej praxe s masážami celého tela. 

Fúzia jednotlivých terapíí sa začala v Írsku, kde som vyštudovala odbor - Beauty specialist v škole UCC Cork. Práve tu som načrela do sveta kozmetiky a beauty ošetrení. Po rokoch masérstva som sa rozhodla pre prácu kozmetičky, ale moja podstata a dlhoročná prax terapeutky do procedúr plynulo prešla. Dnes sa venujem funkčnej neinvazívnej terapii svalov tváre. Mojou špecializáciou a signature procedúrami sú liftingové masáže a špecialne masérske techniky registrovanou metódou MSmanualLifting ® pre ošetrenie oblasti tváre, krku a dekoltu.

Skúsenosti a poznatky som zbierala po celom svete a využívám ich na starostlivú diagnostiku potrieb klientov a zvolenie vhodného ošetrenia.  V roku 2019 som sa vrátila domov na Slovensko a aktuálne ma môžete nájsť v Bratislave, kde Vás rada privítam ako klientky, či študentky na školeniach.

- Monika -


V starostlivosti o mojich klientov, či pri odovzdávaní skúseností študentom, je pre mňa kontinuálne vzdelávanie prioritou. Vedomosti, sledovanie trendov a dlhoročné skúsenosti, mi umožňujú tvoriť cestu k prirodzenej kráse a relaxu.

MEDZINÁRODNE UZNÁVANÁ KVALIFIKÁCIA iTEC

ANATOMY AND PHYSIOLOGY

BEAUTY SPECIALIST

FACIAL ELECTRICAL TREATMENTS

iTEC (International Therapist Examination Council) je už viac ako 60 rokov popredná britská špecializovaná organizácia udeľujúca odbornú a technickú kvalifikáciu pre kľúčové sektory starostlivosti o krásu a doplnkových terapií.

Vďaka týmto vzdelávacím systémom sa formovalo jadro, štandardy a rast priemyslu beauty terapie.

- UCC CORCK UK -

REFERENCIE

Mala som fantastický zážitok. Ďakujem.

Andrea Coddington

Úžasné ošetrenie a bukálna masáž u úžasnej ženy, profesionálky, ktorá vie presne čo robí. Človek odchádza s viditeľným výsledkom. Pleť je pekná, pevná, a prekrvená. Vždy sa k Monike teším.

Katarína Vyšnovská


Tie liftingové rukavice sú zázrak. Pružná pleť po ošetrení je na nezaplatenie, určite prídem znova.

Linda Rezešová

Kliknite sem a začnite písať. Quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia.

Zuzana Haasová


Najlepšia kozmetika na akej som kedy bola!!! Masáž perfektná, zmiernili sa migrény. Ďakujem.

.Jana Junasová

Monička ďakujem, po tvojej masáži vždy odchádzam maximálne oddýchnutá, tvár jerozžiarená a mladistvá, chcela by som ťa mať doma.

Barbora Pfeilerová

Špička v oblasti manual lifting. Fantastické výsledky ihneď po ošetrení. Vypnutá a rozžiarená pleť. Radosť zveriť sa Monike do rúk, už teraz sa teším na ďalšiu návštevu.

Michaela Pápayová

Slová sú málo. Treba vyskúšať a presvedčiť sa. Ja na Moniku nedám dopustiť, rovnako ako všetky dámy, ktoré ju vyskúšali a už nechcú ísť nikomu inému.

Lenka Ivančevič

Táto liftingová masáž je jeden zázrak, výsledok uvidíte okamžite po procedúre! Pekné prostredie, 100% čistota, vynikajúca komunikácia.

Janette Untermajerová

Ručičky pani Moniky sú hotový zázrak, pleť mám krásne natiahnutú, pružnú. Vždy prídem domov odpočinutá a navyše mladšia min o 10 rokov. Vrelo odporúčam.

Katarína Botanová